آراد برندینگ
خانه / تیغ آلمانی / توزیع عمده انواع تیغ و ژیلت آلمانی

توزیع عمده انواع تیغ و ژیلت آلمانی

آیا انواع تیغ و ژیلت آلمانی میتوانند اصلاح و تمیزی بهتری از خود برجای بگذارند؟ تیغ و ژیلت ها شامل چند نوع بسته و مدل میگردند؟ نحوه توزیع عمده آن در کشور چگونه است؟
مدتهاست که آقایان برای اصلاح و پاکیزگی موهای زائد صورت و بدن خود از انواع تیغ و ژیلت ها بهره میبرند. استفاده بسیار آسان و ارائه مدلهای متفاوت و باکیفیت از فاکتورهای مهم برگزیدن تیغ و ژیلت ها هستند. این دسته از وسایل اصلاح معمولا از چوبی بلند تشکیل شده اند که در قسمت سر آن تیغه های برنده و گاه چند لایه وجود دارد. طبقه بندی تیغ و ژیلت ها با توجه به نحوه کارکردی که دارند با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال تیغ و ژیلت هایی که برای اصلاح موهای زائد بدن به کار گرفته میشود با نمونه هایی که برای اصلاح صورت و انداختن خط ریش استفاده میگردد، متفاوت میباشند.

تیغ ژیلت آلمان

انواع تیغ و ژیلت اصل آلمانی

تیغ و ژیلت ها نیز مانند سایر لوازم آرایشی و بهداشتی دارای انواع مختلفی هستند و از نامهای گوناگونی نیز برخوردارند. از جمله: فیوژن، مچ تری، پروگلاید، استایلر و… . نحوه کاربرد هر یک از این تیغ و ژیلت ها با یکدیگر متفاوت هستند. از طرفی نام هر کدام نیز نشان دهنده کارایی آن خواهد بود. به عنوان مثال برخی از تیغ و ژیلت ها از تیغه های روان کننده و حتی خودکار تشکیل یافته اند که به آسانی بر روی پوست سر خورده و باعث میگردد افراد اصلاحی آسانتر و بهتر را تجربه کنند.
در بعضی مدلهای دیگر نیز از ژل های روان کننده بهره میبرند.
منبع: www.irancosmetic.net

مطلب پیشنهادی

تیغ و ژیلت آلمانی

قیمت عالی تیغ و ژیلت آلمانی اصل

چگونه میتوان تیغ و ژیلت آلمانی با کیفیت اصل را خریداری نمود؟ آیا انواع تیغ …

دیدگاهتان را بنویسید