آراد برندینگ
خانه / ژیلت مچ تری / توزیع عمده انواع تیغ و ژیلت مچ تری

توزیع عمده انواع تیغ و ژیلت مچ تری

انواع تیغ و ژیلت مچ تری چه تفاوت عمده ای با سایر مدلهای دیگر دارد؟ آیا تیغ و ژیلت مچ تری روان تر عمل میکند؟ توزیع عمده و سراسری انواع تیغ و ژیلت مچ تری چگونه انجام میپذیرد؟
آقایان معمولا برای اصلاح موهای زائد صورت و بدن خود بیشتر دوست دارند که از انواع تیغ و ژیلت ها استفاده نمایند، زیرا کاربردی راحت تر برای این منظور دارد. تیغ و ژیلت ها نیز به عناوین و انواع مختلف تقسیم بندی میشوند مانند فیوژن، مچ تری، پروگلاید و… . هر کدام از تیغ و ژیلت ها با نام های گوناگون، در عمل یک کار یکسان را انجام میدهند اما در باطن در برخی از فاکتورهای مهم با یکدیگر متفاوت هستند. تیغ و ژیلت مچ تری، یکی از محبوب ترین نمونه ای است که در بین جوانان بیشتر مورد کاربرد قرار میگیرد.

تیغ ژیلت مچ تری

فرق اساسی تیغ و ژیلت مچ تری

تیغ و ژیلت مچ تری که با تبلیغات آن کم و بیش در رسانه های مختلف آشنا هستید، از روان ترین تیغه های اصلاح برخوردار است و این امر باعث میگردد که سرعت عمل و صرفه جویی در وقت به نحو بهتری انجام گیرد. تیغ و ژیلت مچ تری قابلیت شارژ مجدد را دارد، بدین ترتیب که اگر در فضای خنکی مانند یخچال و جایخی قرار گیرد خیلی زود تیز خواهد شد! از طرف دیگر این دسته از تیغ و ژیلت ها، به دلیل لبه تراش خورده و ایده آلی که دارند، کمترین تحریک پذیری را بر روی پوست صورت و بدن ایجاد خواهند کرد. تیغ و ژیلت مچ تری معمولا دارای تیغه های یدکی نیز میباشد.

منبع: www.irancosmetic.net

مطلب پیشنهادی

تیغ و ژیلت مچ تری

فروش عمده انواع تیغ و ژیلت مچ تری

انواع تیغ و ژیلت مچ تری چه تفاوت عمده ای با سایر مدلهای دیگر دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید