آراد برندینگ
خانه / ژیلت هاوارد / خرید عمده تیغ و ژیلت هاوارد

خرید عمده تیغ و ژیلت هاوارد

آیا تیغ و ژیلت هاوارد دارای دو نوع مردانه و زنانه میباشند؟ بسته بندی های انواع تیغ و ژیلت هاوارد چند عددی است؟ نحوه خرید عمده تیغ و ژیلت هاوارد به صورت کلی و جزیی به چه شکلی انجام میپذیرد؟
تیغ و ژیلت از وسایل اصلاح آقایان شمرده میشود ولی امروزه نمونه های زنانه این دسته از وسایل نیز برای بانوان فراهم آمده است. از انواع تیغ و ژیلت های پرمصرف برای خانمها و آقایان، مارک هاوارد سوئد می باشد. این نوع از تیغ و ژیلت ها معمولا در بسته بندی های ۴، ۶، ۱۲ عددی تولید و عرضه میگردد که از این نظر نیز بسیار مقرون به صرفه خواهند بود! تیغ و ژیلت هاوارد اگر از برند اصلی آن خریداری شود، از دسته ای قابل انعطاف و سبک برخودار خواهد بود که لذت یک اصلاح دلپذیر را افزون می نماید. معمولا تیغ و ژیلت هایی که به رنگ آبی طراحی شده باشند مردانه محسوب میشوند و رنگهای صورتی جزو نمونه های زنانه میباشند. این تفاوت رنگ تاحدی در نحوه کارایی و عملکرد آن نیز تأثیرگذار خواهد بود؛ چرا که تیغ و ژیلت های زنانه لایه برداری نسبتا ملایمتری را در مقابل نمونه های مردانه آن دارا می باشند.

خرید عمده ژیلت

نحوه خرید و فروش انواع تیغ و ژیلت هاوارد اصل

برای آنکه این دسته از تیغ و ژیلت ها را به صورت اورجینال و خرید کلی و جزیی، در اختیار داشته باشید با همکاران ما در قسمت فروش ارتباط برقرار نمایید تا اطلاعات تکمیلی را ارائه نمایند.
منبع: www.irancosmetic.net

مطلب پیشنهادی

قیمت تولید تیغ و ژیلت هاوارد

قیمت تولید تیغ و ژیلت هاوارد

آیا جنس تیغه هایی که برای انواع تیغ و ژیلت هاوارد استفاده میشود، از نوع …

دیدگاهتان را بنویسید