آراد برندینگ
خانه / ژیلت پروگلاید / عرضه مستقیم انواع تیغ و ژیلت پروگلاید

عرضه مستقیم انواع تیغ و ژیلت پروگلاید

تیغ و ژیلت پروگلاید چه فرق اساسی با نمونه های دیگر دارد؟ آیا تیغ و ژیلت پروگلاید، بصورت دستگاه تولید شده است؟ عرضه مستقیم و عالی انواع تیغ و ژیلت پروگلاید چگونه انجام میپذیرد؟
بدون تردید انواع تیغ و ژیلت ها از راحت ترین وسایل اصلاح چه برای آقایان و چه برای خانمها شمرده میشوند. همانطور که میدانید در وسایل اصلاحی که روزانه تولید میگردد، شاید تنها تیغ و ژیلت ها باشند که در بین خانمها و آقایان مشترک هستند! البته خود این تیغ و ژیلت ها از نظر کیفیت و نوع بسته بندی به دو دسته مردانه و زنانه تقسیم میشوند که این امر نشان از نکته بینی عالی این شرکت خوب آلمانی دارد. اما تیغ و ژیلت ها دارای تنوع بسیاری هستند که هر کدام نیز کارایی مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال از انواع تیغ و ژیلت فیوژن برای اصلاح راحت تر بهره میبرند زیرا دارای چند تیغه پشت سر هم هستند که علاوه بر سرعت برداشتن موهای زائد و اصلاح بهتر، تمیزی عالی از خود برجای خواهد گذاشت.

تیغ ژیلت پروگلاید

فروش دستگاه ژیلت پروگلاید

شرکت خوب ژیلت علاوه بر انواع تیغ هایی که به بازار ارائه نموده است، به تولید و پخش انواع دستگاه ژیلت نیز میپردازد که از نامهای مختلفی برخوردار می باشند. این امر به دلیل آن است که این دستگاه های ژیلت به دو صورت زنانه و مردانه و در انواع مختلف تولید میگردند. یکی از دستگاه های ژیلت مردانه، پروگلاید است. این دستگاه به آسانی به اصلاح راحت کمک نموده و این کار را با استفاده از تیغه چرخشی گردان، لبه صابونی روی تیغ انجام میدهد. علاوه بر این، دستگاه ژیلت پروگلاید، موها را از سطحی عمیق تر از ریشه برداشته و در نتیجه در به تأخیر انداختن رشد موها نقش مؤثری را بر عهده دارد.
منبع: www.irancosmetic.net

مطلب پیشنهادی

ژیلت فیوژن پروگلاید

واردات انواع تیغ و ژیلت فیوژن پروگلاید

انواع تیغ و ژیلت پروگلاید موها را از ریشه قطع میکند و روند رشد مجدد …

دیدگاهتان را بنویسید