آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه اینترنتی انواع تیغ و ژیلت اصل

فروشگاه اینترنتی انواع تیغ و ژیلت اصل

روشهای تشخیص تیغ و ژیلت اصل از نمونه های تقلبی چگونه است؟ آیا میتوان انواع تیغ و ژیلت اصل و باکیفیت را در ایران خریداری نمود؟ فروشگاه اینترنتی انواع تیغ و ژیلت اصل به منظور بهبود عملکرد در این زمینه افتتاح شده است.
بهره بردن از انواع تیغ و ژیلت یک روش سنتی و تقریبا همیشگی اصلاح است که اکثر آقایان و حتی خانمها نیز از آن استفاده می کنند. لزوم بهره گیری از انواع تیغ و ژیلت اصل از آنجایی حائز اهمیت است که در نمونه های تقلبی احتمال سیاه و تیره شدن پوست بسیار بیشتر وجود دارد تا در نمونه های اصلی. متأسفانه در حال حاضر در کشور ما، نمایندگی فروش اصلی انواع محصولات آلمانی ژیلت وجود ندارد و این محصول را ما از طریق کشورهایی مانند ترکیه و امارات تهیه می کنیم. این امر باعث هزینه ای اضافه بر سازمان میگردد که خوشایند بسیاری از مردم نیست اما در زمان حاضر راه دیگری نیز وجود ندارد!نمایندگان فروش انواع محصولات اصلی تیغ و ژیلت در ایران به دست افراد محدودی است که وظیفه ارسال آنرا در سراسر کشور بر عهده دارند.

فروشگاه اینترنتی ژیلت

شیوه های تشخیص ژیلت اصلی از تقلبی

برای آنکه بدانید یک تیغ و ژیلت را بصورت اصلی و اورجینال خریداری نموده اید یا تقلبی، بهتر است به چند نکته توجه نمایید:

  • تیغه های ژیلت در نمونه های اصلی به طور منظم قرار گرفته اند و هماهنگی خاصی در بین آنها دیده میشود درحالیکه در نمونه های تقلبی، تیغه ها کاملا نامنظم هستند.
  • صابون تیغ و ژیلت اصلی کمی بزرگتر از نمونه های تقلبی است.
  • کاغذ و بسته بندی تیغ و ژیلت های اصلی از کیفیت بسیار بالاتری برخوردارند، در مدلهای تقلبی کاغذها به شکل مات و ناخوانا می باشند.

منبع: www.irancosmetic.net

مطلب پیشنهادی

ژیلت اصل مردانه

نمایندگی تیغ و ژیلت جدید برقی

نمایندگی فروش انواع تیغ و ژیلت برقی به عنوان محصولاتی بسیار جدید در این حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید