آراد برندینگ
خانه / ژیلت زنانه / قیمت خرید تیغ و ژیلت ونوس زنانه

قیمت خرید تیغ و ژیلت ونوس زنانه

آیا انواع تیغ و ژیلت های زنانه ونوس فقط برای اصلاح صورت کاربرد دارند یا می توان از آن برای رفع موهای زائد بدن نیز استفاده نمود؟ قیمت خرید انواع تیغ و ژیلت ونوس زنانه چقدر می باشد؟
برای رفع موهای زائد به خصوص در خانمها، راههای متعددی وجود دارد از جمله بند اندازی، اپیلاسیون، وکس، اپیلاتور، تیغ و ژیلت و… . متأسفانه روشهای اصلاح برای خانمها کمی دردناکتر از آقایان می باشد به همین دلیل نیز خانمها ترجیح میدهند که از نمونه های زنانه وسایل اصلاح آقایان بهره ببرند. تیغ و ژیلت ونوس یکی از این نمونه هاست که مدتها توسط بسیاری از خانمها مورد کاربرد قرار میگیرد. تیغ و ژیلت زنانه، اغلب به رنگ صورتی یا سرخابی عرضه میشوند و بدین ترتیب میتوان تفاوت آنرا با نمونه های مردانه به راحتی تشخیص داد. نحوه کار با استفاده از انواع تیغ و ژیلت های زنانه نیز مانند سایر مدلهای مردانه است با این تفاوت که از لایه برداری سطحی و نرمی برخودار هستند.

تیغ ژیلت ونوس

عرضه مستقیم تیغ و ژیلت زنانه

تیغ و ژیلت زنانه معمولا از سه یا چهار تیغه تشکیل شده اند که با سرعت بالایی که در هنگام اصلاح فراهم می آورد باعث تمیزی عالی و قدرت پاکیزگی بهتر نیز خواهد شد. تیغ و ژیلت ونوس زنانه، از یک ماده روان کننده که غالبا از جنس آلوئه ورا می باشد، موجب تسریع در قدرت روان کنندگی شده و در نتیجه به آسانی بر روی پوست صورت یا بدن سر میخورد و از ایجاد زخم و التهابات پوستی نیز جلوگیری می نماید.
تیغ و ژیلت زنانه ونوس قابلیت کاربرد هم برای صورت را دارد و هم برای بدن، اما به دلیل رعابت بهداشت و نظافت بیشتر، ترجیحا از دو تیغ و ژیلت جداگانه برای این نواحی صورت و بدن بهره بگیرید!
منبع: www.irancosmetic.net

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید تیغ و ژیلت زنانه

قیمت تیغ و ژیلت زنانه شیک جدید

قیمت تیغ و ژیلت شیک و با طراحی جدید برای بانوان چه اندازه از مدل …

دیدگاهتان را بنویسید