آراد برندینگ
خانه / ژیلت ونوس / مرکز پخش عمده تیغ و ژیلت ونوس

مرکز پخش عمده تیغ و ژیلت ونوس

مرکز پخش عمده انواع تیغ و ژیلت ونوس زنانه در کجا قرار دارد؟ آیا تیغ و ژیلت ونوس فقط برای استفاده خانمها مناسب است؟ ویژگی اصلی این دسته از تیغ و ژیلت ها چه چیزی می باشد؟
خانمها ترجیح میدهند از انواع وسایل اصلاح راحت تری برای زدودن موهای زائد صورت و بدن خود بهره ببرند. به همین علت روی به سمت انواع تیغ و ژیلت های زنانه آورده اند. تیغ و ژیلت های زنانه را با نام ونوس می شناسند و غالبا با رنگ صورتی و آبی ملایم در بازار لوازم بهداشتی ارائه می گردد. این سبک از تیغ و ژیلت ها به دلیل آنکه از لایه بردای سطحی برخوردارند و با پوست ظریف خانمها سازگاری دارد، از نمونه های مردانه جدا ساخته اند. تیغ و ژیلت های زنانه ونوس از صابون های نرم و روان کننده تشکیل یافته اند که باعث تسریع در عمل اصلاح نیز میگردد.

تیغ ژیلت ونوس

عرضه مستقیم تیغ و ژیلت ونوس زنانه

تیغ و ژیلت ونوس زنانه برای خانمها تولید شده اند و برای استفاده آقایان چندان مناسب نبوده و تأثیر مثبتی را بر جای نمیگذارد! ویژگی عمده و اساسی انواع تیغ و ژیلت زنانه ونوس آن است که موهای زائد را از قسمت عمیق تری از سطح پوست و با دقت عمل بالاتری برمیدارد. صافی بی اندازه و حس نرمی و لطافت پس از اصلاح با این دسته از تیغ و ژیلت ها یکی از دلایل انتخاب آن به شمار می رود و موجب محبوبیت فوق العاده آن در بین بانوان گردیده است.
مرکز پخش سراسری و عمده انواع تیغ و ژیلت زنانه ونوس در تهران و کیش قرار دارد که توسط نمایندگان ویژه شرکت، قابلیت توزیع با نرخ عمده در سرتاسر کشور را دارد.
منبع: www.irancosmetic.net

مطلب پیشنهادی

تیغ و ژیلت اصلاح بانوان ونوس

واردات تیغ و ژیلت اصلاح بانوان ونوس

واردات انواع تیغ و ژیلت مدل ونوس برای اصلاح صورت و بدن بانوان آیا به …

دیدگاهتان را بنویسید